Produkcja

Tablice kierunkowe, informacyjne, parkingowe

Nośniki pełniące rolę drogowskazów prowadzących do Twojej firmy czy informatorów przy budynku. Wolnostojące, niezwiązane trwale z gruntem, wiszące, małe, średnie czy duże – tablice o różnych wymiarach i typach konstrukcji. Ekranem tablicy poza blachą ocynkowaną, może być także dibond, tubond, aluminium, frontlit, blockout, płyta OSB i inne dostępne na rynku materiały.
Wybór należy do Ciebie.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tastal.pl/produkcja#sigProGalleria89307f4d26

Tablice typu billboard (bilbord)

Nośniki reklamowe o standardowych wymiarach 504×238 i 600×300 cm. Ekran składa się z brytów stalowych ocynkowanych o grubości 1 mm. Bryty w dwóch typowych szerokościach – 50 i 86 cm. Ramka to ocynkowany profil o 4 cm licu. Wykonujemy także ramy o 10 i 15 cm licu. Oba rodzaje ram możemy pomalować w kolorach wg palety RAL. Konstrukcja nośna jest w kolorze szarym, na życzenie możemy zastosować inne barwy lub ocynkować.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tastal.pl/produkcja#sigProGalleriac3150d8aa5

Tablice reklamowe

W tej grupie nośników rozmiar jest praktycznie nieograniczony, jedynie budżetem inwestora. Wykonujemy tablice w różnych wymiarach i typach konstrukcji nośnej – ścienne, wolnostojące,
z fundamentem w i na ziemi. Ekranem tablicy poza blachą ocynkowaną, może być także dibond, tubond, aluminium, frontlit, blockout, płyta OSB i inne dostępne na rynku materiały.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tastal.pl/produkcja#sigProGalleria51ee830ab7

Oświetlenie

Do oświetlania tablic, przy tradycyjnym źródle prądu, używamy projektorów metalohalogenkowych
o długim czasie pracy, przystosowanych do oświetlania powierzchni reklamowych (dobrze oddają barwy grafiki) lub obecnie już popularnych lamp/naświetlaczy LED. Dla tablic pozbawionych możliwości podłączenia do sieci oferujemy odnawialne źródło energii – hybrydowe oświetlenie solarne.

View the embedded image gallery online at:
http://www.tastal.pl/produkcja#sigProGalleriae82cf3bc00